top of page

Kurumsal

WhatsApp Image 2021-03-10 at 8.24.54 AM.
Kentsel Modern İç Tasarım

BİZ KİMİZ?


Hayat dolu gençlerin,disiplinli çalışmaların,neşeli yetişkinlerin 2012'nin Ekim ayında şirket kurucumuz Volkan Çakır'ın öncülüğünde oluşturulmuş,dünyaya bambaşka açılardan bakabilen , ISO9001 kalite standartlarını taşıyan Antalya Ajans ve Organizasyon şirketimiz, Antalya merkezli olsada çalışma sahası tüm dünyadır.Türkiye’ de hızla gelişme göstererek sağladığı özverili ajans hizmetlerinde ve çalışmalarıyla birçok ödüle layık görülmüştür.

YARATICI VE ÖZGÜN
 

Olaylara geniş bir açıdan bakabilmek, müşteri memnuniyetini ve hizmet kabulünü en üst düzeye çıkarmak, hızla gelişen müşteri odaklı lider bir firma olmak ana misyonumuzdur.Ticaret hayatına atıldığımızda az sayıda olan müşteri sayımız şimdilerde her kesimden geniş bir portföye ulaştı. Firmamız, genç ve dinamik ekibiyle çalışmalarına ilk günkü motivasyonuyla devam etmektedir.

Bizler; profesyonel ekip çalışmasına inanır; dürüst,kendi fikirlerine özgü, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız. Etik kurallara göz ardı etmeden hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için maksimum çabayı ve motivasyonu sergileriz.


GÜVEN VE MEMNUNİYET

Her zaman; “Önce Güven ve Müşteri Memnuniyeti” diyen Antalya Ajans&Organizasyon, prensipli çalışmalarını güçlü ve işinin ehli personeline borçludur .Dinamizmini işlerinde aldığı sonuçlardan da görebileceğiniz, eğitimli ve genç isimlerin oluşturduğu Doğru projeleri oluşturarak markanıza güç vermek, hayatınıza yeni detaylar katabilmek için siz arayın biz misafir olalım veya sizleri de ofisimize bekliyoruz.

bottom of page