top of page

Cast Oyuncu

Ajansımıza kayıt olabilmeniz için:
Öncelikle başvuru bölümündeki başvuru formunu doldurmalısınız. Başvuru formunuz bize ulaşmamış olabilir. Bunun nedeni bilgilerinizi eksik doldurmanızdan kaynaklanabilir. Telefon numaranız yalnış ve/veya eksik yazdığınızdan dolayı size yolladığımız cevap ulaşmamıştır. Size yollayacağımız cevaplar sadece telefon yoluyla olacağından telefon numaranızı dikkatlice kontrol etmelisiniz.

Başvuru sonrasındaki süreç nedir ?
Ajansımıza yaptığınız başvuruyu en geç 3 iş günü içerisinde cevaplıyoruz. Eğer başvurunuz olumlu kabul edilirse sizi ajans kadromuza almak için fotoğraf ve tanıtım video çekimlerine davet ediyoruz. Bu konuyla ilgili tüm gerekli bilgiler size aktarılacaktır.

 

Web sitenizde Casting&Oyuncu bölümünde neden benim resimlerim gözükmüyor?
Hergün yenilenencasting kadromuz  datamızda güncel olarak günlük yenilenip , müşterilerimizin (Yönetmen/Yapımcı/Sanatçı/Kanal vb.) talebi doğrultusunda güncel sunumlar yapılmaktadır.O yüzden gizlilik esasınada bağlı kalarak sadece müşterimize sunum yapılmaktadır.

Ajansınızdan bana ne zaman iş gelecektir ?
Ajansımız, müşterilere sizin tanıtımınızı,sunumlarınızı yapmakla yükümlüdür. Bu tanıtım-sunumlar sonucunda siz casting-oyuncularımızı, belli bir iş için seçecek ve iş teklif edecek olan sadece müşterilerdir. Ajansımız tüm diğer ajanslar gibi işveren değil , müşteriler ile sizlere aracılık yapan bir kurumdur.

cast.jpg

Modeller

Çok çeşitli profesyonel kadın, erkek ve çocuk modellerimiz var.

Fashion Models

Şirketimize katılın

Kalkınan bir model misiniz? Bize buradan kaydolun ve gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün.

bottom of page